CO NABÍZÍM » Kundalini Reiki
Kundalini Reiki

Kundalini Reiki je paralelní vývojovou větví k Usui Reiki, může být ale i jeho nástavbou. Pokud z nějakého důvodu cítíte, že pro vás bude lepší věnovat se Kundalini Reiki místo tradičnímu systému Usui Reiki, měli byste své intuici vyhovět. Podmínkou pro první zasvěcení do Kundalini Reiki není žádné jiné zasvěcení. Mnoho lidí, kteří začali s Usuiho systémem, se snaží následně svou energii navýšit zasvěceními do Kundalini Reiki.

Energii kundalini má v sobě každý člověk, zvíře či rostlina. Na obrázcích mívá podobu hada stočeného na konci páteře. Kundalini můžete probudit jógou, meditací, ale také třeba právě zasvěcením a následnou prací s energií. Kundalini pak bude pročišťovat všechny čakry a celý energetický systém vašeho těla. Zasvěcení do Kundalini Reiki rozpouští bloky a umožňuje energii proudit a napravovat to, co je potřeba napravit.

1. stupeň: Zasvěcení otevírá kanál pro proudění energie a kundalini se zvolna probouzí. Naučíte se léčit kontaktně i na dálku.

2. stupeň: Váš energetický systém bude pomalu a bezpečně pročišťován a energie kundalini jím bude proudit silněji. Naučíte se používat meditaci zesilující proudění energie ve vašem těle.

3. stupeň: Získáte certifikát Mistr/Učitel Kundalini Reiki a naučíte se, jak předávat zasvěcení. Energie kundalini bude vaším energetickým systémem proudit již velmi silně. Součástí třetího stupně jsou následující energie pro zvláštní účely:

  • Diamant Reiki
  • Krystal reiki
  • DNA Reiki
  • Energetické vyrovnání
  • Reiki na porodní trauma
  • Prostorové Reiki
  • Reiki pro minulé životy

Mezi jednotlivými stupni Kundalini Reiki by mělo vždy uplynout alespoň deset dní.

Pokud svou energii chcete ještě navýšit a dál na sobě pracovat, můžete absolvovat:

Kundalini Reiki Booster I – ten je tvořen 4., 5. a 6. zasvěcením do Kundalini Reiki. Úroveň energie, kterou jste schopni vést by se měla zdvojnásobit a po 6. zasvěcení obdržíte certifikát a budete moci zasvěcovat i ostatní. Před Boosterem I musít mít zasvěceny všechny tři předchozí stupně Kundalini Reiki.

Kundalini Reiki Booster II – je tvořen 7., 8. a 9. zasvěcením, po němž opět dostanete certifikát a můžete zasvěcovat ostatní. Po absolvování Boosteru II dosáhnete čtyřnásobné úrovně energie v porovnání s 3. stupněm Kundalini Reiki. Před Boosterem II musíte absolvovat celý Booster I.

Kundalini Reiki Booster III – je tvořen 10., 11. a 12. zasvěcením, následně obdržíte certifikát a můžete zasvěcovat ostatní. Dosáhnete plné úrovně energie, kterou jste schopni vést. Před Boosterem III musíte mít absolvovány všechny předchozí stupně energie Kundalini.

Pro Booster I, II i III platí, že mezi jednotlivými zasvěceními by mělo uplynout vždy alespoň pět dní. K zasvěcením do Boosterů nedostanete žádná skripta, ani žádné nové informace, jde pouze o zesílení energie, kterou jste schopni vést.