ZAJÍMAVOSTI » Pět a půl dne v nebi

PĚT A PŮL DNE V NEBI

Cross, Christian, Christ, Jesus

 

Pokud toužíte vědět, jaké je to v "ráji", najdete jeho podrobný popis v knize Pět a půl dne v nebi. Tato kniha jistě mnohé osvětlí především všem křesťansky založeným čtenářům. Muž jménem Percy Collett, který byl Boží milostí vzat do nebe a potom mu bylo dovoleno vrátit se a podat o většině věcí, které tam viděl a zažil, svědectví, v ní detailně vylíčil nebe. Volně šiřitelná kniha je doplněna biblickými citáty, které se k textu pojí, a dalšími svědectvími jiných lidí o nebi, která jsou významně podobná či totožná.

Ukázka z knihy Pět a půl dne v nebi:

"Vše bylo osvíceno nádherným světlem Boží slávy. Uviděl jsem krásné stromy plné velkého ovoce, údolí a kopce, jejichž nádhera se dá jen stěží popsat. Viděl jsem tam stromy, které na zemi neexistují, jsou až desetkrát větší a mohutnější než stromy na zemi. Ovzduší naplňuje vůně milionů překrásných květin. Pestrobarevní ptáci různých velikostí zpívají melodie v dokonalé harmonii jeden s druhým a s melodií nebe. Všude jsem viděl různá zvířata, parky, háje a bystřiny. Lev se tam pásl spolu s beránkem. Všechna zvířata včetně ptáků nejsou plachá, žádné před vámi nezačne utíkat. Viděl jsem, jak s tam malé dítě snažilo vyšplhat na lva, a když ten lev zpozoroval, že se to dítěti moc nedaří, tak se sehnul, aby to dítě na něj mohlo snáze vyšplhat. Potom ho vozil po nebi. ...

Také uvnitř v sobě máte neustálý velmi blažený pocit, který se nedá slovy popsat. Někdy, když na nás na zemi sestoupí Boží pomazání, tak se cítíme velmi dobře. Ale v nebi je to mnohem silnější! Je to něco jako extrémně silná extáze radosti, lásky a hlubokého pokoje. Každá část vaší bytosti se cítí dokonale uspokojena. Také teplota a vlhkost nebe je naprosto dokonalá. Zjistil jsem, že v nebi dýcháte nebeský vzduch."

Jestliže vás ukázka zaujala, celou knihu si můžete přečíst ZDE.