CO NABÍZÍM » Pomoc andělů ve vašem životě

Každý z nás může spolupracovat s mnoha bytostmi, které nám jsou ochotny pomáhat ve všech oblastech našeho života, ať už jde o lásku, vztahy, školu, práci, finance či zdraví. Na tyto bytosti se můžete obracet i bez jakéhokoliv zasvěcení. Mně ale před lety právě zasvěcení do andělských energií velmi pomohlo v tom, abych vedení těchto bytostí daleko lépe a snáz chápala a abych si vytvořila vlastní spolehlivý styl komunikace s mými průvodci.

Spolupráce s duchovními bytostmi může nesmírně zlepšit váš život v mnoha ohledech. Pokud rozumíte vedení vašich průvodců, budete činit správná rozhodnutí a budete si jisti, že jdete správnou cestou. Získáte neocenitelné pomocníky, na které se můžete obrátit kdekoliv, kdykoliv, v jakékoliv situaci a s jakýmkoliv problémem. Pokud budete následovat jejich rady, můžete si být jisti, že se vaše situace zlepší.

Kurz Andělé lásky, zdraví a hojnosti

Na semináři budete zasvěceni do andělských energií (a pokud budete chtít i do energie archanděla Rafaela) a naučíte se:

  • orientovat se ve světě energetických bytostí, které vás doprovázejí
  • rozpoznávat přítomnost vašich průvodců
  • různé způsoby, jak energetické bytosti jasněji vnímat, vidět, slyšet a rozumět jejich odpovědím na vaše otázky a jejich vedení
  • žádat duchovní bytosti o ochranu a pomoc s nejrůznějšími záležitostmi vašeho života
  • rozvinout různé druhy komunikace s vašimi průvodci - vyzkoušíte, který způsob dorozumívání se s nimi je pro vás nejlepší

Do energie andělů lásky, zdraví i hojnosti se můžete nechat zasvětit i na dálku. Na kurzu i k dálkovému zasvěcení dostanete skripta.

Archanděl Rafael

Mým hlavním zájmem je léčitelství, proto se nejčastěji obracím na archanděla Rafaela, který je nejvyšším léčitelem. Pokud se i vy chcete věnovat léčitelství, léčit své blízké nebo se uzdravit, bude pro vás nepostradatelný. Zasvěcení vás naladí na jeho energii a maximálně vás otevře spolupráci s ním. Můžete se nechat zasvětit na kurzu Andělé lásky, zdraví a hojnosti nebo na dálku. K zasvěcení obdržíte skripta.