CO NABÍZÍM » Přitáhněte si hojnost a štěstí

Seminář Přiveďte hojnost do svého života

Pokud váš život v jakékoliv oblasti neodpovídá vašim představám o něm, pak je plně ve vašich rukou tento stav změnit. Je zcela ve vašich silách utvářet váš život tak, jak si přejete, aby se odvíjel. Můžete zlepšit své zdraví, vztahy i finance, můžete svým smýšlením a jednáním dosáhnout toho, aby se ve vašem životě projevilo vše, po čem toužíte.

Na tomto semináři si vysvětlíme jednoduché principy, které když začleníte do svého života, začnou se věci konečně odvíjet tak, jak si přejete.

Pokud vás zaujalo učení o ZÁKONU PŘITAŽLIVOSTI je tento seminář to pravé pro vás. Je jedno, zda jste začátečníci nebo už  toto učení delší dobu včleňujete do života - pokud cítíte, že je třeba se ještě více vyladit, aby k vám hojnost dobra začala silně proudit, dozvíte se, jak na to.

Pamatujte, že:

  • Nic ve vašem životě není pevně dáno.
  • Můžete změnit vše, co je a co bude.
  • Můžete žít život přesně podle vašich představ. Naopak nikdy nemůžete naplnit s úspěchem představy někoho jiného o tom, jací byste měli být, a být přitom sami šťastní.
  • V každém okamžiku vašeho života se můžete otočit a vydat se směrem ke štěstí a harmonii. Změny se dostaví velmi rychle.
  • Každý člověk má sám v sobě sílu dosáhnout s lehkostí toho, po čem touží  ve svém srdci – včetně zdraví, stálého pocitu štěstí, harmonie, lásky a finančního bezpečí.