ZAJÍMAVOSTI » Tajemství života po smrti

TAJEMSTVÍ ŽIVOTA PO SMRTI

Nature, Grass, Sky, Heaven, Blue, Clouds

Ráda bych vám doporučila velmi zajímavou knihu novináře a moderátora Barryho Eatona "Tajemství života po smrti". Autor, který je též uznávaným odborníkem na poli astrologie, výkladu intuice a osobního rozvoje, skvěle ukazuje vývoj své duše na  osudech muže, kterým byl za svého minulého života. Díky regresím Barry Eaton zjistil, že v minulé inkarnaci byl vojákem jménem Brian, a nechává nás sledovat Brianovu smrt, když padl na bitevním poli, a především jeho následné putování světem duší až k současné inkarnaci. Kniha přináší odpovědi na mnoho otázek týkajících se posmrtného života.

Ukázky z knihy Tajemství života po smrti z kapitoly "V ráji"  (Euromedia Group k.s. - Knižní klub, Praha 2013, str. 145 - 147):

"Posmrtné rovině iluze se ne nadarmo přezdívá "ráj". Tak zaprvé tam panuje ideální počasí. Není ani příliš horko, ani příliš zima, je prostě "tak akorát" a celý svět neustále oblévá příjemné měkké světlo, ačkoliv na nebi nesvítí sluníčko. Neexistuje ani den a noc, protože tam není Slunce, a pojem pozemského času je neznámý. Lidé se tam mohou věnovat čemukoliv se jim zachce, a nepotřebují spát. Pokud ale máte chuť, můžete si na chvíli zavřít oči, a když je otevřete, jste zase naprosto svěží.

Také si můžete vybrat, jaké chcete mít na sobě šaty. Většina lidí volí jednoduchý volný oděv na každodenní nošení. Každá duše má svou vlastní barevnou auru, která označuje, jak daleko na své cestě dotyčný postoupil. Barva oblečení se automaticky přizpůsobí barvě aury.

Jako duše představujeme sumu všech svých předchozích zkušeností. Ve spirituálním světě se tedy nejčastěji zjevujeme v podobě, kterou jsme měli v posledním životě, ale i když jsme třeba zemřeli ve vysokém věku a zmožení nemocemi, ve světě duší jsme vždy plni zdraví a vitality, většinou v té podobě, když nám bylo kolem třiceti let."

"Velice často se lidé tážou, zda se v posmrtném životě také jí a pije. Jednoduchá odpověď zní ano. Můžete si vytvořit cokoliv počínaje šálkem čaje až po honosnou večeři s kvalitním vínem, ale nic z toho nemá skutečnou podstatu. Není už třeba výživy pro tělo. A jakmile důležitost jídla a pití pohasne, už o ně přestává být zájem."

"Neexistence fyzického těla znamená, že tu pochopitelně nejsou ani nemoci, bolesti a tělesné funkce a kromě ozdravných center, do kterých se duše dostávají po příchodu, ani nemocnice. Je ale pravda, že když ze světa přijde nějaká bytost s vážnými mentálními nebo emocionálními potížemi, věnují se jí zvláštní léčitelé."