CO NABÍZÍM » Usui Reiki
Usui Reiki

Usui Reiki je velmi stará forma léčení těla i mysli, ale i dalších oblastí vašeho života. Proudí k nám z nejčistších vesmírných zdrojů a pomůže vám zharmonizovat vaše vztahy, zdraví i finance. K tomu, abyste mohli začít Usui Reiki používat, je nutné zasvěcení předané mistrem reiki na kurzu či dálkově. Ihned po zasvěcení můžete a měli byste zkoušet léčit sebe i druhé, čímž se energie rozproudí a bude postupně sílit.

O Usui Reiki najdete všude spoustu informací, nebudu tedy přepisovat to, co už bylo tisíckrát napsáno. Zmíním se spíš, co tato energie znamená pro mě. Je to můj pevný základ, z něhož vychází vše ostatní. Jsem moc ráda, že jsem začala svou cestu právě s Usui Reiki, vnímám ho jako ucelený a bezpečný systém, který vás rozvíjí právě tak rychle, jak to potřebujete, a pomáhá významně nejen po stránce fyzické, ale naprosto ve všech oblastech vašeho života. Pokud přemýšlíte o svém prvním zasvěcení, vřele vám doporučuji právě tuto milující energii.

Usui Reiki se zasvěcuje ve čtyřech stupních, pro zasvěcení je vždy nutné mít zasvěceny všechny stupně předchozí:

1. stupeň: Při tomto zasvěcení se otevře váš kanál pro příjem energie a naučíte se energii předávat kontaktně sobě i druhým. Naučíte se poskytnout sobě i druhým kompletní ošetření, při kterém harmonizujete celé tělo, a také se naučíte jak nejlépe pomoci při různých nemocech a zraněních. Ošetřovat můžete sebe i ostatní, děti, zvířata i rostliny. Dozvíte se také základní informace o čakrách a důležitých reflexních bodech na těle.

Po zasvěcení byste měli co nejvíc léčit sebe, své blízké a vaše domácí mazlíčky, aby se energie měla šanci rozproudit a usadit se ve vašem systému. Pro hodně z těch, které jsem zasvěcovala, bylo právě toto zasvěcení tím, na které měli nejvýraznější reakce. Na kurzu si řekneme, jaké reakce vašeho těla můžete po zasvěcení zpozorovat a jak můžete očistu vašeho energetického systému nastartovanou zasvěcením podpořit stravou, energetickým cvičením a různými meditačními a jinými technikami.

Pokud na kurz přijdete s určitým konkrétním problémem, probereme individuálně, jak ho nejlépe začít řešit.

2. stupeň: Při zasvěcení do druhého stupně reiki se zesílí vaše schopnost vést léčivou energii a naučíte se pracovat se symboly reiki, z nichž každý má naprosto jasnou a nezastupitelnou funkci. Naučíte se léčit na dálku, čistit prostory, léčit vztahy a různé závislosti, vnášet harmonii do situací, které vám způsobují stres atd. Naučíte se, jakými cviky zesílit proud energie, který jste schopni vést. Řekneme si také více o jemnohmotných průvodcích reiki, kteří s vámi již od vašeho prvního zasvěcení spolupracují, a o způsobech, jak jejich vedení co nejlépe porozumět.

3. stupeň: Stanete se Mistrem Reiki, vaše energie se opět prohloubí. Obdržíte mistrovský symbol, se kterým budete pracovat na svém růstu.

4. stupeň: Stanete se Mistrem/Učitelem, naučíte se zasvěcovat druhé.