ZASVĚCENÍ NA DÁLKU

ZASVĚCENÍ NA DÁLKU

Jak zasvěcení na dálku probíhá?

Je potřeba, abyste si vyhradili přibližně hodinu, kdy víte, že vás nikdo nebude rušit. Na čase zasvěcení se předem dohodneme mailem. Upřednostňuji zasvěcování ve večerních hodinách, ale ráda se vám přizpůsobím. Sednete si nebo si lehnete, podle toho co je vám pohodlnější, a přijmete zasvěcení, které vám v té době budu posílat. Detailní pokyny předtím ode mne obdržíte mailem. Naprostá většina lidí energii při zasvěcení nějakým způsobem cítí, má nějaké prožitky. Co přesně ucítíte, vám nikdo nepředpoví, je to hodně individuální a i jedna osoba cítí u každého zasvěcení často něco jiného. Častý je pocit tlaku, brnění, chvění či vln energie v čakrách nebo celých částech těla, zima či naopak teplo, pocit odpoutání se atd. Pokud neucítíte nic, nebuďte smutní, zasvěcení určitě proběhlo a nějaké změny jistě zaznamenáte v následujících dnech. Pokud byste z jakéhokoliv důvodu měli obavy, že zasvěcení neproběhlo tak, jak mělo, protože jste např. byli vyrušeni, ráda vás zasvětím znovu a zdarma. Energie proudí obvykle 30 – 60 minut, poté si můžete dopřát koupel, odpočívat nebo jít spát. Každopádně by nebylo dobré naplánovat si po zasvěcení účast na alkoholovém večírku nebo nějakou podobně náročnou akci.

Chcete se nechat zasvětit?

Pokud jste se pevně rozhodli, že čas dozrál a že přišla vhodná chvíle, abyste se nechali zasvětit, napište mi prosím na mail luciemachova@atlas.cz, které zasvěcení byste si přáli. Můžete navrhnout i dny v týdnu a přibližný čas, kdy by se vám zasvěcení hodilo. Obratem vám odpovím, navrhnu přesný termín a pošlu vám číslo účtu. Jakmile budu mít vaši platbu, pošlu vám pokyny pro zasvěcení, skripta a u některých zasvěcení také certifikát. Budu velmi ráda, když si uděláte čas a dáte mi po zasvěcení vědět, jak probíhalo a co jste cítili. Pokud se o své zážitky dělit nechcete, samozřejmě nemusíte.

Pokud byste chtěli, skripta a certifikát vám mohu poslat také vytištěné poštou.

Stačí zasvěcení na dálku?

Podle všech mých zkušeností jako zasvěcované i zasvěcující jednoznačně ano. Někteří lidé ho dokonce popisují jako silnější. Můj názor je, že v podstatě nezáleží na tom, zda se necháte zasvětit přímo či na dálku, hlavní je, že si intuitivně vyberete vhodnou dobu, kdy jste na zasvěcení připraveni, a vhodného mistra, jehož osobnost je vám příjemná. Silnější prožitky při zasvěcování na dálku spíš přisuzuji tomu, že zasvěcovaný se doma a o samotě lépe uvolní a snáz energii vnímá.

Výhodou osobní přítomnosti v kurzu je samozřejmě to, že se setkáte s podobně smýšlejícími lidmi, strávíte příjemně několik hodin, kdy máte čas jen na sebe, můžete se ptát a dostanete ihned odpovědi.

Pokud ale z jakéhokoliv důvodu na kurz osobně nechcete či nemůžete jít, ať už proto, že se blízko vašeho domova žádný právě nepořádá, nebo vám nevyhovuje doba jeho konání, nebo prostě nevyšetříte celý den, abyste mohli kurz absolvovat, klidně se nechejte zasvětit na dálku, o nic nepřijdete a má to také své nesporné výhody. Zasvěcení si užijete sami v klidu  a v čase, který se vám bude hodit a na kterém se předtím dohodneme mailem. Po zasvěcení si můžete dopřát očistnou koupel nebo taky usnout a nechat energii doběhnout, jak je potřeba. Pokud se po zasvěcení dostaví nějaké fyzické potíže způsobené přizpůsobováním se těla nové energii, prožijete si je doma.

Skripta jsou zpracována opravdu detailně a pokud budete mít jakékoliv otázky, ochotně vám na ně mailem či telefonicky odpovím. Před zasvěcením dostanete pokyny, jak se na ně co nejlépe připravit a co v jeho průběhu dělat. Ihned po zasvěcení vám mailem nebo poštou pošlu certifikát.

Problémy po zasvěcení

Relativně dost lidí zpozoruje po zasvěcení nějaké fyzické obtíže – to platí obzvlášť pro první zasvěcení do Usui nebo Kundalini Reiki. Jakmile se poprvé setkáte s některou z těchto energií, je pravděpodobné, že nějakým způsobem pocítíte, jak se vaše tělo čistí a jak se nové energii přizpůsobuje. Časté jsou krátké nemoci podobné nachlazení nebo chřipce, bolesti hlavy nebo žaludeční a střevní potíže. Může se vám stát, že se objeví nějaké onemocnění, které jste dříve prodělali nebo na ně opakovaně trpíte, např. opary či záněty očí a podobně. Nemějte ale strach, vše brzy odezní. Může se stát i to, že budete mít chvíli pocit napuchlých prstů nebo třeba brnění rukou – to vše je způsobené tím, jak si energie razí cestu vašimi energetickými drahami. Na všechny obtíže je jedna rada a sice léčete co nejvíc sebe i ostatní, členy vaší rodiny nebo domácí mazlíčky. Energie se tak usadí a přestane vám dělat problémy.