Srdečně vás vítám na mých stránkách věnovaných léčivým energiím!

Kdo jsem a co Vám mohu nabídnout?

Jmenuji se Lucie Machová a už osmnáct let se zabývám prací s energií. Na kurzech i dálkově zasvěcuji celý systém Usui Reiki, Kundalini ReikiPsychic Reiki, díky kterému výrazně vzrostla má intuice a schopnost vidět a cítit energie. Především a nejradši zasvěcuji také do Andělské energie a energie Archanděla Rafaela, protože - jak mi kdysi řekla má reiki mistryně – s reiki je možné hodně a s anděly je možné vše.  Pokud i vás některá  z těchto energií neodbytně „přivolává“, ráda vás zasvětím.

Pokud nějaká část vašeho života nefunguje tak, jak by měla, a vy si přejete ji napravit, zlepšit a naučit se, jak svůj osud můžete sami účinně utvářet tak, aby byl zcela podle vašich představ, doporučuji vám kurz Přiveďte hojnost do svého života. Součástí tohoto kurzu není žádné zasvěcení. Dozvíte se zde, jak můžete zažívat štěstí ve všech oblastech vašeho života pomocí změny vašeho myšlení a jednání. Kurz je vhodný pro fanoušky nejúžasnějšího vesmírného zákona - zákona přitažlivosti, jenž nám pomáhá přitáhnout do života chtěné (zdraví, lásku, hojnost, …) a nenásilně nechat odejít nechtěné. Probereme rychle základní principy a zaměříme se hlavně na tipy z praxe a možnosti, jak přelstít programy, které jsou v nás hluboce uložené a brzdí nás.

I když mohu zasvěcovat do více typů energií, zasvěcuji pouze ty, u kterých jsem si jistá, že mě určitým způsobem rozvinuly a obohatily můj život, a které mi byly a jsou velkým přínosem.

Opravdu si myslím, že nemusíte mít desítky zasvěcení, abyste mohli účinně pracovat s energií nebo komunikovat se svými průvodci. Vlastně se domnívám, že k univerzální léčebné energii máme přístup všichni i bez zasvěcení, nicméně právě zvýšení vašich vibrací a rychlejší pročištění energetických drah v těle, ke kterým při zasvěcení dochází, může vaši cestu urychlit a ve správný okamžik vás posunout o notný kus dál ve vašem vývoji, alespoň u mě tak tomu bylo.

Pokud jste začátečníci, podle své intuice si rozhodněte, zda je pro vás lepší věnovat se Usui Reiki nebo paralelní vývojové větvi Kundalini Reiki. Pokud už máte nějaké zasvěcení do Usui Reiki, může Kundalini Reiki vaši energii ještě navýšit.

V současné době jsou vypsány kurzy na první dva stupně Usui Reiki, kurz zabývající se tématikou andělů  a kurz Přiveďte hojnost do svého života (kurzy probíhají v Bílovicích nad Svitavou, je to pět minut od zastávky autobusu č. 75 nebo pět minut autem po hlavní silnici za Obřanami, více o kurzech najdete zde). Pokud máte zájem o osobní konzultaci a kontaktní zasvěcení do jiné energie nebo v jiném termínu, napište mi prosím mail, pokusím se vám vyhovět. Zasvěcuji také na dálku - skripta, která obdržíte mailem před zasvěcením, jsou vypracována tak, aby vám plně nahradila účast v kurzu. Informace o výhodách a nevýhodách dálkového zasvěcení a o jeho průběhu si přečtěte v sekci Zasvěcení na dálku. Pokud máte jakýkoliv dotaz či problém, napište mi na mail luciemachova@atlas.cz, jakmile to půjde, odpovím.

Něco málo o mé cestě s reiki:

Má vzpomínka na první léčení energií je velmi živá, i když už je to dvacet čtyři let zpět a byl to pro mě tehdy spíš zmatený a nepříliš významný zážitek. Bylo mi čtrnáct a právě jsem myslela na svou nadcházející operaci, když mě prostoupil jasný pocit, že si mám dát na postižené místo ruce a takto se léčit. Sice jsem to nechápala, protože v té době jsem netušila vůbec nic o léčení přikládáním rukou, natož o reiki, ale nutkání bylo tak silné, že jsem poslechla. Naopak dnes považuju tuto chvíli za velmi významnou – bylo to mé první setkání s léčivou energií předávanou rukama.

V následujících letech jsem se doslechla o reiki, ve správný čas si koupila první knížku na toto téma a brzy jsem podstoupila své první zasvěcení do této úžasné energie. To byl pro mě další velký zlom, protože jsem během pár dní po zasvěcení do reiki prvního stupně začala energii jasně cítit a vidět. Během relativně krátké doby jsem pak prošla kurzy a zasvěceními celého Usui systému reiki a stále jasněji jsem si uvědomovala nejen energii, ale i přítomnost bytostí, které nám při práci s ní pomáhají. Od té doby tedy VÍM, že něco nad námi existuje, což byl zatím největší a nejkrásnější „objev“ mého života.

Pokud i vy chcete objevovat, ráda vás zasvětím do energií, s nimiž denně pracuji.